₹17.9 L
EMI starts at ₹9.48 K
Build Up Area
800 sq.ft
Avg. Price
₹2.24 K/sq.ft
REAR REG.
2 BHK FLAT
2 BEDROOMS
2 WASHROOMS
MODULAR KITCHEN
CAR PARKING
GATED SOCIETY
24 7 WATER
Ample Green areaRead more
2 BHK FLAT
2 BEDROOMS
2 WASHROOMS
MODULAR KITCHEN
CAR PARKING
GATED SOCIETY
24 7 WATER
Ample Green areaRead more
Authentic Listings
Trusted Agent