₹23.89 L
EMI starts at ₹14.90 K
Build Up Area
1200 sq.ft
Avg. Price
₹1.99 K/sq.ft
Call me for more details
Special cash discount available
FULLY-FURNISHED offers
Read moreFind your dream home
EMI starts at ₹14.90 K
Special cash discount available
FULLY-FURNISHED offers
Read more